graphic
graphic
paradisewarriors.com Forum Index » RB Partys » Организация
graphic
Post new topic   Reply to topic
graphic

graphic graphic
SexyVampire Post subject: Организация

Site Admin

Добрата организациа на RB party зависи много от предварителната подготовка и информация !

Предлагам тези които имат време и опит да проучат кои RB са подходящи, а преди парти да се проверява дали е жив RB, както и е добре 1 да седи да го пази ;0))

Проблема с логина же4е е решен Wink Сега имаме проблем са лаг ;(
Но основния проблем е, че всички са се втурнали да правят армори и оръжия /което не е лошо/ и след последните неъспешни опити на RB усещам апатия Wink))

Сега веднага някой ще каже, че AL e виновен Wink

Очаквам разумни предложения !

PostPosted:Thu Feb 01, 2007 4:33 pm
graphic
View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number Reply with quote Top of page
graphic

graphic graphic
no1else Post subject:

Такааа тука вече мога да си изкажа мнението... предполагам че повечето хора не идват и не искат да идват на РБП с алианса защото:
1. повечето са голям левел....при РБП с клана експа който се взима е малко ...най-много да умреш
2. ако искаш да отидеш за да ти падне нещо...ммм не и с клана/алианса...дропа се прибира..понеже се знаем БГ-тата ..на никой не му е приятно да му прибират дропа....а кой кога и как ще бъде облечен..един господ знае...(изказвам лично мнение) нормално е да се съмняваш в хора които не познаваш
3. организацията куца...и то яко...разпределянето и подредбата на партитата също
....по половин час се клечи пред РБ докато се накумим кои къде и защо ще е... раздават заповеди хора които нямат много много хабер от играта (не визирам Секси)
в партитата присъстват хора които са МНОООГО голям левел и самото им присъстрие скофтва дропа (нямам идея защо изобщо идват с другите)

от скоро почти всеки ден ходя на РБП с един играч с ник JohnRambo....нека ви опиша как протича.....в партито сме 1 танк и 1-2 линейки....задължително трябва да има речарджер за маната на танка...останалото са Necrota i SH ...на танка се прави само шиелд, ментак шиелд и емпауър (за да лови хейт аурата) всички нюкери си сваляме живота и бием само с Curse Death Link....(с този човек спокойно си залагам живота и си свалям лайфа на 20-30.....за над 30 РБ не е пуснал боса да се откачи от него..както става на парти с клана/алианса)
по този начин 1 парти с такава подредба убива РБ левел 55-60 за макс 2мин...и то такива босове който като съм бил с алианса ни потрошиха и трите партита и после ЛИМКА ни събира червата(итемите които дропихме) и ни ги връща в ХВ

какво повече да ви кажа....това са причините според които няпоследък РБП-тата на Алианса ни западат....естествено това е лично мое мнение ...готов съм да изслушам и всички останали Smile
С Уважение:no1else
PostPosted:Thu Feb 01, 2007 9:14 pm
graphic
View user's profile Send private message Reply with quote Top of page
graphic

graphic graphic
ypygka Post subject:

Съгласен съм с no1else до последната точка .. при мене обаче има 1 проблем .. не знам босовете къде се намират, а ако гледам сайт и постоянно alt+tab играта .. става много мацано .. ходил съм на парти-та .. в които махат хората от него, заради грешен танц примерно .. при най-малкта грешка .. всичко заминава на кино .. и честно да си кажа .. с клана (алли) не виждам смисъл да ходя, ако нещо не са съгласни лидерите .. на ПМ ще им обясня какво точно имам в предвид.
PostPosted:Fri Feb 02, 2007 1:44 pm
graphic
View user's profile Send private message Reply with quote Top of page
graphic

graphic
Post new topic   Reply to topic
graphic
paradisewarriors.com Forum Index » RB Partys
graphic

graphic

graphic graphic
Jump to: